OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.12.2019 – III Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kapłanami seniorami naszej diecezji. Modlimy się za księży emerytów i ofiarami do puszek wspieramy Dom Księży Emerytów w Zielonej G.

2) W czwartek 19 XII, spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych kapłanów. Rano od 8,3o a wieczorem od 17,oo do 18,oo. Po spowiedzi jesteśmy na Mszy św. i przyjmujemy Komunię św. W Szczepanowie spowiedź i Komunia św. o 16,3o.

3) W piątek od godz. 9,oo odwiedzam chorych po domach… Proszę zgłaszać mi nowych chorych…

4) Po Mszach św. odbieramy ze stolika opłatki wigilijne z życzeniami Ks. Biskupa, planem kolędy i potrzebnymi informacjami… Bóg zapłać za ofiary, składane na wyznaczony cel, do załączonych kopert. Nabywamy też tam świece Caritas na wigilijny stół…

5) Wczoraj odbyło się grudniowe spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem.

6) Bóg zapłać trzem sprawiedliwym  rodzinom z I części Sikorskiego za posprzątanie świątyni i składającym ofiary – 28o zł zebrano na ogrzewanie. W sobotę od godz. 9,oo sprzątają i dekorują świątecznie rodzice dzieci komunijnych.

7) Bardzo serdecznie dziękuję panom Piotrowi Zabłockiemu i Jankowi Tartak za naprawę drzwi do kościoła i do kancelarii parafialnej.

8) Parafialny Caritas informuje że odbiór żywności odbędzie się 19 XII w czwartek w parafii Wniebowzięcia NMP w tamtejszym Caritasie od godz. 14 do 16,oo.

9) W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii: śp + Irena Pytel z Siodła; pogrzeb odbył się w Siemianowicach oraz śp +Irena Kulińska z Niepodległości; pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

1o) Ostatnie roraty odbędą się w piątek o godz. 17,oo…

11) Komunikat księdza biskupa Tadeusza w związku z  25 rocznicą święceń biskupich ks. Biskupa Stefana Regmunta…