OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.10.2021 – XXIX Niedziela zwykła.

1) Bóg zapłać  trwającym na modlitwie różańcowej, szczególnie obecnym na nabożeństwach różańcowych, które odbywają się codziennie o godz 16,3o a w soboty o 7,3o i w poniedziałki o 17,3o.

2) W poniedziałek św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia; nabożeństwo o 17,3o różańcowe za lekarzy, pielęgniarki i tych którzy troszczą się o nasze zdrowie.

3) We wtorek rocznica męczeńskiej śmierci bł. Ks Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.

4) Za tydzień niedziela misyjna, składamy ofiary do puszek na działalność misyjną Kościoła.

5) Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych.  Zachęcamy wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości przez spowiedź św  i porządkowania cmentarzy i grobów… Msze św. odbędą się w kościele wg porządku niedzielnego a po nich procesja modlitewna po cmentarzu i poświęcenie pomników.                                                                                                     Ze stolika odbieramy kartki wypominkowe, także dla osób starszych, chorych i pomagamy wypisać wyraźnie imiona zmarłych i składamy je w kopercie obok ofiary na tacę. Ze stolika odbieramy też koperty „ Ofiara na Seminarium” do których wkładamy nasze zatroskanie o przyszłych kapłanów i wypisujemy na nich adres. Bóg zapłać!

6) Wspólnota Cichych Pracowników Krzyża prowadzi w Głogowie Dom „Uzdrowienia chorych”, który służy jako centrum rehabilitacyjno-rekolekcyjne. Zapraszamy na 14 – dniowe turnusy rehabilitacyjne oraz 7 dniowe wczasy zdrowotne. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

7) Spotkanie młodzieży do bierzmowania w najbliższą sobotę w kościele o godz. 16,5o z indeksami…

8) Bóg zapłać mieszkańcom 2 częsci Siodła za posprzątanie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Stadler, Dobosz, Łuszcz, Krzyśków, Nowaczyk, Wielgosz oraz Kinach ze Szklarskiej i Wyrostek z Grunwaldzkiej i składającym ofiary – 11o zł. W sobotę zapraszam pozostałych mieszkańców Siodła. Bardzo serdecznie dziękuję siostrom Jasińskim za nasadzenie kwiatów przed kościołem i rodzinie Rosół za ofiarowane kwiaty do kościoła oraz panu Adamowi za wykoszenie terenu.

9) Wczoraj ślubowali Monika Kazior i Piotr Stroynowski. Szczęść Boże na nowej, sakramentalnej drodze życia i Bóg zapłać za piekne przyozdobienie naszej świątyni kwiatami.

10) W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. +Jan Buła z Alei WP, pogrzeb odbył się w piętek o 13,3o oraz śp + Witold Kałużny z Powstańców Wlkp, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 11,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11) W zakrystii i kancelarii przyjmuję intencje na przyszły rok.