OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 XII 2017 – III  Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z Kapłanami Seniorami naszej diecezji. Modlimy się za księży emerytów i ofiarami do puszek wspieramy Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

2) Jutro, w poniedziałek, spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych kapłanów. Rano od 8,3o i wieczorem od 16, oo do 17,oo. Po spowiedziach Msza św. W Szczepanowie o 16,oo spowiedź i Komunia św. Bóg zapłać za ciasto i inne ofiarowane produkty spożywcze…

3) W piątek, 22 XII od 9,oo, odwiedzam chorych po domach a w Szczepanowie jutro od godz 12,oo. Proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych.

4) Po Mszy św odbieramy w zakrystii opłatki wigilijne, bo nie na każdą ulice dotarły. Do nich dołączyłem plan kolędy i potrzebne informacje… Bóg zapłać za ofiary,  składane do zaadresowanych kopert z racji otrzymanych opłatków.

5) Kancelaria parafialna czynna normalnie, czyli w piątek od 18,oo do 19,oo i w sobotę od 1o do 11,oo. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę po Mszy św o 17,oo.

6) Bardzo dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za udekorowanie i posprzątanie świątyni. Pozostali rodzice, którzy wczoraj nie pracowali, zapraszam jutro po Mszy na 18,oo celem posprzątania. Bóg zapłać ofiarodawcom choinek i panu Majchrzyckiemu za ich przywiezienie. W sobotę od 9,oo sprzątają świątynie mieszkańcy ul. Armii Krajowej  i „Na Wzgórzu”.

7) W przyszłą niedzielę IV Niedziela Adwentu i zarazem Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św o 9,oo i 11,oo w kościele parafialnym – nie będzie Mszy o 17,oo i w Szczepanowie o 13,oo;   (zapraszamy do kościoła parafialnego). Pasterki, jak w poprzednich latach, o 2o,3o w Szczepanowie i 22,oo w kościele parafialnym. Taca z nich zasili Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im biskupa Wilchelma Pluty. Po pasterkach możliwość złożenia życzeń kapłanom i przełamania się opłatkiem z bliskimi. W poniedziałek, 25 XII, pierwszy dzień Bożego narodzenia; msze św o 11,oo- połączona z udzieleniem chrztu św. i 17,oo w kościele parafialnym oraz o 13,oo w Szczepanowie.