OGŁOSZENIA PARAFIALNE1 – 2.12.2018 – III Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z Kapłanami Seniorami naszej diecezji. Modlimy się za księży emerytów i ofiarami do puszek wspieramy Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze

2) Jutro, w poniedziałek 17 XII, spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych kapłanów. Rano od 8,3o a wieczorem od godz. 17,oo. Po spowiedziach zostajemy na Mszę św a dzieci i młodzież o 17,3o przyjmują Komunię św.!  W Szczepanowie o 16,3o spowiedź i Komunia sw.

3) W piątek, 21 XII od godz. 9,oo odwiedzam chorych po domach – proszę zgłaszać nowych chorych… W Szczepanowie chorych odwiedzam jutro od godz. 12,oo.

4) Po Mszy św. odbieramy opłatki wigilijne , bo nie na każdą ulicę dotarły. Do nich dołączyłem plan kolędy i potrzebne informacje… Bóg zapłać za ofiary, składane na wyznaczony cel , do załączonych kopert.

5) Kancelaria Parafialna czynna normalnie, czyli w piątek od 18,oo do 19,oo i w sobotę od 1o,oo do 11,oo.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Powstańców Wlkp i Batalionów Chłopskich za posprzątanie świątyni i ofiary na ogrzewanie kościoła. W sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców i części Siodła.                                                                                                                                                                       7) Jutro natomiast zapraszam rodziców i młodzież przed bierzmowaniem do udekorowania i posprzątania świątyni. Od godz. 15,oo proszę do obsadzenia i ustawienia choinek kilku panów a po Mszy św. o 18,oo do dekoracji i posprzątania pozostałych… Bardzo serdecznię dziękuję ofiarodawcom choinek do kościoła.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką z dodatkami: Niedzielę, Gość Niedzielny i nowy miesięcznik  Mały Gość niedzielny.

9) Caritas informuje, że są jeszcze małe świece Caritas i przy stoliku odbieramy życzenia świąteczne ks. dyrektora …

1o) W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii: śp + Robert Borowski z Łąkowej, zaopatrzony sakramentami św.; pogrzeb odbył się w piątek o godz. 12,oo i sp + Edward Sierżant z Lelewela, pogrzeb odbył się w piątek o godz. 14,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

11) Msze św. we wtorek, środę i czwartek będą sprawowane o godz. 12,oo ! a nie o 17,oo. Ostatnie roraty w piątek o godz. 17,oo.