OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Wniebowstąpienie Pańskie.

1) Dzisiaj VII Niedziela wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku trwa Nowenna do Ducha Św przed uroczystością Zielonych Świąt, którą przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę.

2) W piątek 26 maja zapraszam wszystkie wdzięczne dzieci na nabożeństwo majowe w którym będziemy modlić się za nasze mamy z racji Dnia Matki. Modlitwa o zdrowie i szczęście dla naszych mam jest najpiękniejszym prezentem i laurką…

3) Powoli zbliża się Dzień dziecka – kochający rodzice swoje dzieci mają zaproszenie w niedzielę  4 czerwca na Jasną Górę  by tam pięknie przeżyć „Niedzielę u Mamy” – bliższe info na tablicy.

4) Nasza młodzież kochana ma zaproszenie Księdza Biskupa Tadeusza do Rokitna 10 czerwca na wspaniałe i radosne przeżycie Diecezjalnego Dnia Młodych pod hasłem „Przygarnięci”. Bliższe info na tablicy ogłoszeń…

5) Pani Halinka Stroynowska serdecznie zaprasza na Pielgrzymkę do Medjugoria w terminie 24 czerwiec do 5 lipca – bliższe info i zapisy kom: 502 485 527.

6) Związki niesakramentalne mają zaproszenie na rekolekcje w terminie 15 do 21 lipca w atrakcyjnym miejscy w Tatrach – Dom Rekolekcyjny Trzy Jaskółki Kiczory; bliższe info i zapisy na tablicy ogłoszeń…

7) Zapowiedzi: Fijor Mateusz z Żar i Delikat Paulina ze Szczepanowa, oboje st wolnego – III; Szałagan Marcin i Szałagan Kamila zd. Gęsiorowska oboje cywilnie związani – I.

8) Bóg zapłać mieszkańcom I części Pułaskiego za posprzątanie świątyni, szczególnie rodzinom tu wczoraj pracującym: Bukowska, Bogdan, Skurzyńska, Ostrowski, Bajko, Tur i Czarnuszko i składającym ofiary – 250 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Zacisze, Generała Roweckiego, Pionierów i Marszowskiej oraz Zjednoczenia.

9) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny i w zatroskaniu o dzieci Mały GN a w nich polecam… Regulujemy także należności ze sprzątania i całoroczne u przedstawiciela komitetu parafialnego.

10) W ubiegłym tygodniu zakończyli ziemskie życie i zasługiwanie śp + Józef Miętka ze Szklarskiej pogrzeb odbył się w środę o godz. 13,oo; śp + Jarzy Mazurkiewicz z Osadniczej, pogrzeb odbył się w czwartek o godz. 11,oo i śp +Janina Juchniewicz ze Szklarskiej pogrzeb odbył się w piątek o 13,oo oraz śp + Halina Nowak ze Szklarskiej, pogrzeb odbedzie się we wtorek o godz. 11,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…