Daily Archives: 6 maja 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.05.2023 – V Niedziela wielkanocna.

1) W uroczystość Królowej Polski 3 maja 19 – cioro dzieci przeżyło I Komunię św., a dzisiaj na Mszy św. o godz. 12,oo poświęcę tym dzieciom obrazki komunijne i dewocjonalia, wręczę „Pamiątkę 9 Pierwszych piątków miesiąca”… i tak zakończymy „ Biały tydzień”. Pragnę bardzo serdecznie podziękować dzieciom i ich rodzicom za wszelkie dobro związane z przygotowaniem i przeżyciem pierwszej spowiedzi i Komunii św.; szczególnie za piękne dekoracje świątyni na Boże Narodzenie i uroczystość komunijną, za „Dar ołtarza „ na wsparcie remontu organów… Bóg zapłać katechecie Bogumiłowi Czajka za przygotowanie dzieci oraz p. Halince ze scholą i organiście Kamilowi za wokalne i muzyczne przygotowanie.

INTENCJE MSZALNE – 07-14.05.2023

Sobota 18,oo – ++ Teklkę, Władysława, Michała i Marię Bąk.                                                                          .             18,oo – ++ Rodziców Stanisławę i Władysława Marciniak i Jerzego Pawlik.

Niedziela 9,oo – ++ Tadeusza, Grzegorza, Stefana, Annę, Marię, Mateusza i Ryszarda.                                             .                9,oo – ++ Anielę, Michała Szuń, rodziców z obu stron i bratową Jadwigę Szuń.