OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.02.2021 – I Niedziela Wielkiego Postu.

1) W środę popielcowa rozpoczęliśmy Wielki Post, czas nawrócenia i Pokuty. Zapraszam na nabożeństwa pokutne Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17,3o i Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o 17,3o. Do spowiedzi wielkopostnej zapraszam codziennie 15 minut przed Mszą.

2) Dzisiaj w parafii N Serca PJ w Żarach rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński na Mszy św. o godz. 18,oo. Nauki codziennie o 19,oo.

3) Zapowiedzi: Kowalski Jędrzej z Wrocławia i Ziejewska Katarzyna z Szczepanowa, oboje stanu wolnego – II;

4) Kancelaria Parafialna czynna w piątki od 19,oo do 19,3o i soboty od 12,oo do 13,oo.

5) W przyszłą drugą niedzielę Wielkiego Postu, zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy „Ad Gentes”.

6)  Bóg zapłać 3 rodzinom z I części Sikorskiego za posprzątanie i zabezpieczenie światyni … i składającym dzisiaj ofiary… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców II części Sikorskiego z bloków 10 i 12 do posprzątania i zabezpieczenia świątyni.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Dzień Pański z ogłoszeniami oraz składamy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

8) We wtorek odeszła do Pana, zaopatrzona sakramentami św. śp +Danuta Sporys z Grunwaldzkiej; pogrzeb odbył się w piątek o godz. 11,oo . Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…