OGŁOSZENIA PARAFIALNE –  04.02.2018  –  V  Niedziela  zwykła.

1) Wczoraj odbyło się czwarte spotkanie synodalne – dziękuję za trwających na modlitwie i biorącym w nim udział.

2) W ubiegłym tygodniu zakończyłem kolędowe odwiedziny rodzin. Bóg zapłać za otwarte drzwi i serca, trud wspólnej obecności i dzielenie się dobrym słowem i ofiarami. Szczególnie dziękuję  za ofiary na remont świątyni i Seminarium.

3) Wracamy do porządku sprzed kolędy – Msze św codziennie o godz. 17,oo,  z wyjątkiem poniedziałków. Biuro parafialne w piątki po Mszy wieczornej i soboty od 1o,oo do 11,oo.

4) W poniedziałek 5 II, rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński o godz 19,oo i potrwa do 10 II.

5) Trwa nawiedzenie rodzin  Matki Bożej w figurze fatimskiej w Siodle; dziękuję tym rodzinom, które przyjęły Matkę Bożą do siebie.

6)  Bóg zapłać rodzicom  dzieci komunijnych za demontaż dekoracji świątecznej i posprzątanie świątyni. Dzisiaj po Mszy o 11,oo nauka dla rodziców.

W sobotę o godz 9,oo zapraszam rodziny zamieszkałe na Grunwaldzkiej od klubu do krzyża.

7) W czwartek po Mszy o 17,oo spotkanie członków Caritas.

8) W przyszłą niedzielę 11 lutego MB z Lourdes  – Światowy Dzień Chorego. Chorych po domach, ,będę odwiedzał nie w piątek jak wcześniej ogłaszałem,  a w czwartek od godz 9,oo. W piątek mamy konferencję w Seminarium, stąd Msza św będzie nie o 17,oo, ale o 18,oo.

9) Firmy, które chcą zatrudnić pracowników z Ukrainy czy Białorusi, mogą otrzymać pomoc u pana Olgierda – kom: 600 142 868.