OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.02.2019 – VI Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj w Parafii N. Serca PJ w Żarach, (katedra) rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński na Mszy św. o godz. 18,oo.

2) W piątek będę na konferencji rejonowej w Paradyżu dlatego Msza sw. wieczorna będzie o godz. 18,oo i po niej Biuro parafialne do godz. 19,3o.

3) W piątek  część naszej scholii udaje się na warsztaty muzyczne do Łodzi…

4) W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie Caritas; przypominam że z magazynu Caritas są wydawane produkty spożywcze w pierwsze i trzecie wtorki miesiąca od godz. 16,oo dla osób uprawnionych…

5) Jak co roku, wspieramy 1 % podatku nasze dzieci niepełno sprawne z ul. Szklarskiej – Olę i Michałka. Bliższe info i nr KRS na ulotce i w gablotce oraz stronie parafialnej.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami… Prasa ta jest bardzo pomocna także w katechizacji dorosłych, z której to nie jest zwolniony żaden parafianin, nawet najstarszy ! Na stoliku obok jest do nabycia gratis ofiarowana przez parafian…

7) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części ul. Pułaskiego za posprzątanie światyni i przyozdobienie kwiatami, szczególnie pracującym tu wczoraj rodzinom:  Jaworskich, Sygutowskich, Oleksińskich, Mateckich, Przybysz, Jakubiec i składającym ofiary – 12o zł.

Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Zachodniej i Żołnierskiej.