OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.04.2024 – IV Niedziela Wielkanocna.

1) Wczoraj odbył się Konwent wielkanocny z udziałem kapłanów naszego dekanatu pod przewodnictwem księdza dziekana. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym: Paniom, które opiekły znakomite ciasto, Paniom pracującym na plebanii przy kapłańskim obiedzie, szczególnie Hanii Hubertowi Sygutowskim, 2 Panom ze Służby liturgicznej za pomoc w Adoracji NS…

2) Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „ Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”.

3) W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowania do I Komunii św. Spotkania codziennie od godz. 16,3o. Przypominam że I Komunia w naszej parafii jest zawsze 3 maja a Pierwsza Spowiedź 2 maja o godz. 15,oo.

4) Zapowiedzi: Krzyżański Rafał ze Szklarskiej i Goldewicz Marta ze Szklarskiej, oboje st. Wolnego – I.

5) Bóg zapłać mieszkańcom Powstańców Wlkp i Batalionów Chłopskich za sumienne posprzątanie naszej świątyni i terenu wokół szczególnie rodzinom pracującym: Marciniszyn-2os, Bąk-2os, Stonoga-2os, Mistoń, Gąsiorowska, Langowscy, Kozak, Mroczek, Zabłocka, Kaczmarczyk, Woźny, Strojnowska, Tiola Genowefa i składającym ofiary – 360 zł. Następni do sprzatania to rodzice dzieci komunijnych. Od tego sprzatania nie kupujemy i przynosimy kwiatów, ale będą nabywane doniczkowe u P. Rosół…

6) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Wojciecha, Bpa,M, głównego patrona Polski czwartek – św. Marka Ewangelisty. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia żytczę przemożnej opieki św. patronów.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny oraz trzeci numer Historii Kościoła a w nim…

8) W ubiegłym tygodniu zmarł śp + Kazimierz Urban z parafii św. Józefa; pogrzeb w naszej parafii w poniedziałek o godz. 11,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…