OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.08.2021 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

1) Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Dożynki Diecezjalne w Rokitnie; taca dla najuboższych parafii naszej diecezji na pomoc w remontach  kościołów. Podczas liturgii pobłogosławione zostaną kwiaty i zioła.

2) Wspólnota Modlitwy Różańcowej zaprasza Wszystkich czcicieli Maryi na pielgrzymkę do Rokitna w pierwszą sobotę września – dnia 4 września; koszt – 4o zł. Zgłoszenia przyjmuje pani Eugenia Piwko – kom: 669 683 850.

3) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Jacka, kapł;  piątek – św Bernarda, opata; w sobotę  – św. Piusa X , pap. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom a także odpoczywającym w naszej parafii życze przemożnej opieki świętych patronów.

4) Zapowiedzi: Stachów Marcin i Kopaczel Karolina z Osadniczej, st wolnego – II.

5) Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9,oo przeżywaliśmy sto jeden lat naszej najstarszej parafianki Marii Jasińskiej. Życzymy naszej drogiej Jubilatce obfitości Bożych łask a MB Szkaplerzna, dzisiaj Wniebowzięta, niech prowadzi do nieba. Bóg zapłać drogiej nam Jubilatce za przyozdobienie ołtarza kwiatami wdzięczności a córkom i wnukowi za wykoszenie trawy wokół świątyni.

6) Dziękuję 2 rodzinom z pierwszej części Sikorskiego od 2 do bloku 8 za posprzątanie i przyozdobienie świątyni kwiatami i składającym ofiary – 19o zł. Zapraszam w sobotę rodziny z II części Sikorskiego – bloki 10 i 12.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką poszerzającą przezywanie dzisiejszej uroczystości : Niedziela, Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami.

8) Dzisiaj w Szczepanowie Msza św. jest o godz. 18,oo a nie o 13,oo.

9) W ubiegłym tygodniu zmarła zaopatrzona sakramentami świętymi śp + Zuzanna Borowicz z Pułaskiego; pogrzeb odbył się w środę o 11,00 – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…