OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.08.2023 – XIX Niedziela zwykła.

1) Apel o pomoc dla Słowenii… We wtorek po Mszach św. składamy ofiary solidarności do puszek dla poszkodowanych w katastrofalnej powodzi.

2) Dzisiaj 13 sierpnia – Dzień Fatimski; po Mszy św. o 12,oo procesja fatimska wokół świątyni.

3) Po Mszach św. składamy ofiary do puszek na Kul i Instytut TF w Zielonej Górze.

4) We wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP z błogosławieństwem ziół i kwiatów; msze św. jak w niedziele – w poniedziałek o 18,oo, we wtorek o 9,oo i 12,oo, w Szczepanowie o 10,3o, a taca zbierana jest dla najuboższych parafii w diecezji na pomoc w remontach. W tym dniu odbędą się Diecezjalne Dożynki w Rokitnie połączone z dziękczynieniem za 50 lat posługi biskupiej i 65 lak kapłaństwa biskupa Pawła Sochy. Rozpoczęcie o godz. 10,oo nabożeństwem różańcowym a dalej jak na planie w gablocie.

5) Dziękuję tym, którzy wpisali swój trud abstynencki do Parafialnej Księgi w znanej Bogu intencji oraz tym, którzy prowadzą codziennie Koronkę do Bożego Miłosierdzia o trzeźwość…

6) Zapowiedzi: Moliński Tomasz z Alei WP i Drzał Anna Maria z Dzierzkowa oboje st.Wolnego – II; Stanisław Sylwester Parzybut z Jankowej i Danuta Bukowska z Pułaskiego oboje st wolnego – I

7) Bóg zapłać mieszkańcom całej Grunwaldzkiej za posprzątanie i udekorowanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Dziadek, Klockowska, Polachońska, Bortnowska, Majchrzycki, Wołosiuk, Koweła, Dziweńka, Szostek, Sporys, Drepszok i składającym ofiary – 735 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Strażackiej, Zachodniej i Żołnierskiej.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i składamy ofiary na remont organów i naprawę dachu przy stoliku lub na konto parafialne: nr 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490. Bóg zapłać !