Daily Archives: 1 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.09.2018 – XXII  Niedziela  zwykła.

1) Dzisiaj w Rokitnie odpust ku czci Narodzenia NMP (Siewnej);  jednocześnie Diecezjalna Pielgrzymka Ruchu Światło – Życie, Kościoła Domowego i Służby Liturgicznej Ołtarza.

2) Jutro, w poniedziałek 3 września, Mszą św. o godz. 8,oo, rozpoczynamy nowy rok szkolny. Proszę o obecność wszystkich dzieci, rodziców, nauczycieli, wychowawców i dziadków, aby ten nowy czas wydał błogosławione owoce w naszych dzieciach i młodzieży. Po Komunii św. najmłodszym poświęcę tornistry i przybory szkolne a Wszystkim udzielę specjalnego Błogosławieństwa. Jutrzejsza Msza św. zamówiona jest ofiarami na tacę. Proszę scholę o

INTENCJE – 02-09.09.2018

Niedziela 9,oo – Dziękczynno błagalna za dzieci: Olka w 14 rocz urodzin i Natalię w 19 rocz. Uro

9,oo – W 82 rocz urodzin Walentyny dziękczynno błagalna i o zdrowie dla córek,

wnuków i prawnuków.

Serdecznie zapraszamy na Regionalną Konferencję Szkoleniową #PoprowadźAlpha w Zielonej Górze!

W czasie szkolenia będzie można dowiedzieć się, jak prowadzić Alpha (np. dla dorosłych lub studentów), a także Alpha dla Młodzieży.

Jeżeli pragniesz rozpocząć Alpha w swoim środowisku – przyjdź, by poznać to narzędzie i nauczyć się ją prowadzić. Jeżeli już prowadzisz Alpha – przyjdź, by poznać inne zaangażowane osoby z Twoich okolic i wymienić się z nimi swoimi doświadczeniami. Wielką radością będzie dla nas także wspólna modlitwa.

Czas: sobota 20 października 2018 r., 9:00-18:00.
Miejsce: Aula przy parafii pw. Ducha Świętego, ul. Bułgarska 30, Zielona Góra

Uczestnictwo w szkoleniu wiąże się z opłatą – koszt obejmujący m. in. materiały konferencyjne, posiłki, przerwy kawowe itp. wynosi 40 zł od osoby.

Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu, uzupełnij formularz zgłoszeniowy (kliknij w przycisk „Zapisz się” poniżej).

Dołącz także do wydarzenia na Facebooku:

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres marcin.izyk@alphapolska.org oraz telefonicznego pod numerem 601 254 587.

28 września 2018, godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata!

Szczęść Boże!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy ,,Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” 2018.

Od dziesięciu lat, 28 września o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciele Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nich najważniejszych. Są zaopatrzeni w plakat „Jezu, ufam Tobie”, obrazki i ulotki zapraszające do modlitwy przypadkowych przechodniów. Wszystko trwa 10-15 minut. Ot, całe wydarzenie…

W 2014, 2015 i 2017 roku jednoczył się z nami i błogosławił nam papież Franciszek, którego także tym razem pokornie prosimy o błogosławieństwo i zjednoczenie z nami w tej wspólnej modlitwie.

Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie: www.iskra.jezuici.pl