OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.06.2019 – Niedziela Zesłania Ducha Św.

1) We wtorek 4 VI 36 młodzieży z naszej parafii przyjęło Sakrament Bierzmowania przez posługę biskupa Pawła Sochy w Żarach. Gratuluję i życzę radości z życia w Duchu św. Zapraszam na pielgrzymkę do Rokitna Na Diecezjalne Dni Mlodzieży w najbliższą sobotę; plan w gablocie…

2) Wczoraj, w Wigilię Zesłania Ducha św. odbyło się czuwanie modlitewne; dziekuję uczestnikom za modlitwę i świadectwo żywej wiar oraz na trwającym na Nowennie… W poniedziałek – drugi dzień Zielonych Świąt – Najś. Marii Panny Matki Kościoła; Msza o 18,oo

3) Dzisiaj zapraszam na I Marsz dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w parafii NSerca PJ w Żarach o godz. 14,oo przy pomniku Jana Pawła II a zakonczy się Mszą św. w kościele Serca.

4) Dzisiaj po mszach św. zbiórka do puszek na KUL i Instytut FT w Zielonej Górze, który zaprasza do studiowania…

5) Ks. z Biskup Tadeusz zaprasza rodziny na uroczystości odpustowe do Rokitna 16 VI; zapisy na pielgrzymkę w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach – 3o zł lub własnym samochodem. Plan w gablocie.

6) Zapowiedzi: Świder Tomasz z Żar i Bidzińska Kamila z Sikorskiego, oboje st wolnego – II.

7) Bóg zapłać mieszkańcom Sikorskiego bloku Nadzieja za posprzatanie światyni, szczególnie pracującym tu rodzinom: Piwko – 2os, Kusio, Terleccy, Leśniewska, Trojanowicz, Sznajder 2os, Karcz, Kujawa – 2os, Wlazło, Mielcarek, Szczepańska, Michniewicz, Kotlarek, Konieczna i składajacym ofiary – 252 zł + 178 na kwiaty. W sobote o godz. 9,oo zapraszam rodziny zamieszkałe na ul. Westerplatte.

8) Bardzo dziękuję panu Leszkowi Kasprów , soltysowi z Siodła z panami za przywiezienie i udekorowanie światyni brzózkami.

9) Wczoraj ślubowali w tej światyni Dominika Dyl i Mariusz Pluta; Bóg zapłać Młodej Parze za przyozdobienie światyni kwiatami i szczęść Boże na nowej drodze życia.

1o) W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana z naszej parafii: śp + Maria Rudzka z Pionbierów; pogrzeb odbył się w sobotę o 12,oo i śp + Stefania Sysak ze Szczepanowa; pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….