OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.06.2019 – Wniebowstąpienie Pańskie.

1) Komunikat Księdza Biskupa z zakończenia Peregrynacji obrazu św. Józefa i zakończenia Roku Jubileuszowego 35o lecia obecności MB Rokitniańskiej…

2) Wczoraj odbyło się ostatnie spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem i ich rodziców i przyjęcie poświęconych krzyży. W poniedziałek 3 VI spowiedź i próba generalna w kościele Miłosierdzia Bożego w Żarach.

3) Wczoraj 1 VI odbył się w Rokitnie X Diecezjalny Dzień Dziecka połączony z Festynem Rodzinnym a na Lednicy przedstawiciele naszej młodzieży radośnie przeżywali swoje święto.

4) Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i XII Święto Dziękczynienia pod hasłem: ”Dziękujemy za wielkich pasterzy św. Jana Pawła i prymasa Stefana Wyszyńskiego. Przy wyjściu zbiórka na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

5) Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha św., które będziemy przeżywali w przyszłą niedzielę. W sobotę, w Wigilię Zesłania zapraszam na godz. 2o,oo na czuwanie modlitewne, które zakończy się Mszą św. o godz. 24,oo…

6) W przyszłą niedzielę rodziny  mają zaproszenie na I Marsz dla Życia i Rodziny w parafii N Serca PJ w Żarach; bliższe info w gablocie.

7) Ks. Biskup Tadeusz zaprasza na uroczystości odpustowe rodziny i naszej parafii  do Rokitna 16 czerwca. Zapisy na pielgrzymkę z naszego dekanatu po Mszy św. w zakrystii z wpłatą 3o zł za przejazd… Dzień wcześniej 15 czerwca młodzież nasza ma zaproszenie na wspólne przeżycie Diecezjalnego Dnia Młodzieży do Rokitna pod hasłem „Zaczerpnijcie teraz”. Proszę rodziców o pomoc w dotarciu do Rokitna naszej młodzieży bierzmowanej.

8) Zapowiedzi: Świder Tomasz z Żar i Bidzińska Kamila z Sikorskiego oboje st. Wolnego – I.

9) W  przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut FT w Zielonej Górze.

1o) Bóg zapłać mieszkańcom Sikorskiego z bloków 1o i 12 za posprzątanie świątyni, szczególnie pracującym rodzinom: Zabłockich -2os, Bartkiewicz, Sitarek, Kołpaczewska, Andruszkiewicz i składającym ofiary – 28o zł z czego 3o zł na kwiaty. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców bloku Nadzieja.

11) Bardzo proszę p. sołtysa Leszka z Siodła z panami o udekorowanie świątyni brzózkami.

12) W ubiegłym tygodniu zmarł śp + Wacław Sado z Osadniczej; pogrzeb odbył się w Żarach w czwartek o godz. 14,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…