OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.05.2020 – IV Niedziela Wielkanocna.

1) Wczoraj liturgicznie przeżywaliśmy Uroczystość Królowej Polski i składaliśmy Akt Zawierzenia naszej Ojczyzny N Sercu PJ i Niepokalanemu Sercu MB; dzisiaj ponawiamy to oddanie…

2) Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Światowy Tydzień modlitw o powołania. Zapraszam codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 17,3o w tych intencjach.

3) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 17 maja w parafii N Serca PJ w Żarach na Mszy św. o godz. 18,oo i potrwa do 23 V; nauki codziennie o godz. 19,oo.                              Wznawiamy Nauki przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych i tak w pierwsze soboty miesiąca o godz. 19,oo w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach, w drugie soboty w parafii św. Józefa, w trzecie w parafii N Serca PJ i w czwarte w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

4) Zapowiedzi: Zabłocki Przemysław i Aleksandra Drzewiecka z Powstańców Wlkp, oboje stanu wolnego – II.

5) Bóg zapłać p. Duziak z Lelewela za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni izłożone przez nią ofiarę – a gdzie pozostali? W sobotę o godz. 9,oo zapraszam II część Lelewela tj: nr 12 i bloki 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24.                                                                                                      Dziękuję p Jankowi Tartak za wywieszenie flag na kościele i wszystkim, którzy wywiesili na swoich domach. Bardzo serdecznie dziękuję p. Adamowi Saudan za wykoszenie terenu wokół świątyni i na parkingu przed plebanią.

6) Przy wyjściu składamy do koszyczka ofiary na „tacę” lub na konto parafialne z zaznaczeniem „na tacę” – nr 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490. Bóg zapłać!

7) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką (…) i Pismo św. ST i NT.