INTENCJE PARAFIALNE – 24.04-02.05.2021

Sobota 18,oo – W 43 rocz ślubu Marianny i Mieczysława Grzywaczyk i za dzieci i wnuczkę.

Niedziela 9,oo – śp ++Rodziców Józefa i Celinę, brata Jerzego i Przemysława z Rymarskich.

9,oo – śp ++Męża Władysława, syna Stanisława, brata Ryszarda i bratową Emilię i              .                                rodziców z obu stron.

11,oo – śp Tatę Waltera Zielińskiego.

11,oo – śp ++Katarzynę i Józefa Bryjak.

18,oo – W 32 rocz. ślubu Urszuli i Mirosława Turoń i za dzieci dziekczynno błagalna.

Szczepanów  –  Za parafian.

Wtorek  18,oo – śp + Szymon Łabowski.

Środa   18,oo –  śp + Ryszard Wieczysty – int. rodziny Stachów.

Czwartek 18,oo – Dziękczynna z prośbą za córkę Katarzynę z racji urodzin o Błogosławieństw  .                                i opiekę MB Szkaplerznej.

Piątek  18,oo –  W 7 rocz urodzin Mikołaja Mazurkiewicz dziękczynno błagalna.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

18,oo – śp ++Weronikę, Antoniego, Marię i Kaliksta i dziadków.

Niedziela 9,oo – śp ++ syna Adama; Mateusza, Piotra i Ewę Syguda.

9,oo – śp ++ Z rodzin Sysaków, Dworeckich, Serwińskich i za dusze zapomniane.

11,oo – W 35 rocz ślubu Wioletty i Romana i za dzieci, zięciów i wnuki dz – błagalna.

18,oo – śp ++Rodziców Jakuba, Józefę Jaworowskich; Karolinę i Mariana Czeredę i        .                             Franciszka Chmielowskiego.

Szczepanów –  Za parafian.