INTENCJE MSZALNE – 24-31.10.2021

Sobota 17,oo –  W 50 rocz urodzin męża Andrzeja Woźniak o zdrowie, Błogosławieństwo i            .                            opiekę MB Szkaplerznej dla całej rodziny.

Niedziela 9,oo – W 52 rocz ślubu Henryki i Piotra Zabłockich i za dzieci i wnuki dziękczynno bł.

11,oo – śp ++ Dworeckich, Serwickich, Sysaków i dusze zapomniane.

17,oo – W 51 rocz ślubu Zdzisława i Marii Stadler i za dzieci i wnuk dziękczynno bła.

Szczepanów 13,oo – Za Zbyszka i Krystynę Kasprów z racji 49 rocz ślubu dziękczynno błagalna

Wtorek 17,oo –  int. wolna

Środa    17,oo –  int. wolna

Czwartek 17,oo – W intencji solenizanta ks. biskupa Tadeusza Lityńskiego o potrzebne łaski         .                                 w kierowaniu Kościołem naszej diecezji i o zdrowie.

Piątek  17,oo – Za dzieci objęte modlitwą różańcową o potrzebne łaski.

Sobota 8,oo – Z racji urodzin Barbary dziękczynno błagalna.

10,oo – Msza św. koncelebrowana z racji poświęcenia kościoła pw. Miłosierdzia Bożego        .                         w Żarach.

17,oo – Z racji urodzin Magdaleny i Piotra Bartkiewicz i wnuka Aleksandra oraz Annę i          .                         Artura Tecław.

Niedziela 9,oo – śp ++ z rodzin Ziółkowskich i Jasińskich.

9,oo – śp ++ z rodzin Białkowskich i Stęplowskich.

11,oo – Dziękczynno błagalna w 25 rocz. ślubu Anety i Krzysztofa Suliga.

17,oo –  int. wolna

Szczepanów –   ++ Rodziców Wacława w 25 rocz śm i Adelę w 5 rocz śmierci – int. dzieci.