Daily Archives: 13 lutego 2022

Zmarłego Kapłana polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Z przykrością informujemy, że w piątek, 11 lutego 2022 r., w Stalowej Woli, w wieku 91 lat i w 58. roku kapłaństwa odszedł do Pana zaopatrzony świętymi sakramentami śp. ks. kan. Stanisław Jastkowski, emerytowany kapłan diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem bpa Pawła Sochy zostanie odprawiona w środę, 16 lutego br. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego  w Jastkowicach koło Stalowej Woli (diecezja sandomierska). Bezpośrednio po jej zakończeniu nastąpi przejście i dalsze obrzędy pogrzebowe na cmentarzu parafialnym w Jastkowicach.

Ks. kan. Stanisław Jastkowski (do 1971 r. Bronisław Stanisław Kuziora) urodził się 11 marca 1930 r. w Jastkowicach w rodzinie Piotra i