INTENCJE MSZALNE – 06-13.03.2022

Sobota  18,oo –  śp + Jan Tartak.

18,oo – śp +Michał. (15).

Niedziela 9,oo – sp +Kazimierz Maj z racji imienin.

9,oo – śp ++ Mariannę i Stanisława Spychalskich o radość nieba.

11,oo – O łaskę zdrowia i trafną diagnozę dla brata Józefa i opiekę MB dla rodzeństw

11,oo – Za wnuczkę z racji urodzin o Blogosławieństwo i opiekę M Najświętszej i                          .                             szczęśliwe rozwiązanie.

17,3o – Gorzkie Żale.

18,oo – śp + Michał Majchrzycki w miesiąc po śmierci.

Szczepanów 13,oo – śp + Michał (16).

Wtorek 18,oo – śp + Michał (18)

Środa    18,oo – śp + Michał (19)

Czwartek 18,oo – śp + Michał (20)

Sobota 8,oo – śp + Czesław Drzyzga w 1 rocz śm.

18,oo – ++ Emilia, Franciszek, Piotr, Wojciech, Zygmunt i Zbigniew.

18,oo – śp + Michał (22)

Niedziela 9,oo – W 30 rocz śmierci Ks. Stanisława Strzałkowskiego – intencja parafian.

11,oo – śp ++ Rodziców Anastastazję i Bronisława Makowicz, Waltera Kraus i                                .                                    wszystkich zmarłych z rodzin Makowicz i Jung.

11,oo – śp ++ Stanisław Miętka w 19 rocz śm, Maria Miętka i z rodziny Walewinder          .                                 Karola, Andrzeja, Marię i Franciszka.

17,30 – Gorzkie Żale/

18,oo – śp + Michał (230.

Szczepanów 13,oo – śp + Ks. kan. Stanisława Jastkowskiego.