Zapraszamy na MIASTECZKO OJCOWSKIE

W naszej diecezji od 2 lat działa oficjalnie Katolickie Stowarzyszenie Ojcostwo Powołaniem (https://ojcostwopowolaniem.pl/), którego ks. Biskup Tadeusz zatwierdził mnie kapelanem. Od 5 lat w okolicach wakacji robimy co roku 3 obozy dla ojców i ich dzieci, bo widzimy potrzebę wzmacnia relacji ojciec-dziecko. W tym roku dodatkowo czeka nas duże, weekendowe wydarzenie skierowane dla całych rodzin, z akcentem na temat ojcostwa: MIASTECZKO OJCOWSKIE (https://ojcostwopowolaniem.pl/miasteczko/) w dniach 10-12 czerwca 2022 r. na stadionie w Gubinie. Inicjatorem tych wydarzeń jest św. Maksymilian M. Kolbe, który tak pokierował naszymi planami, że robimy tę przedsięwzięcie akurat w tym miejscu (10 km od Gubina w Gębicach o. Maksymilian przebywał w obozie). Przez weekend będą warsztaty, zabawy, występy muzyczne, konkursy, zawody, strefy artystyczne i akcji, nabożeństwa głównie pod wieczór itd.
W związku z tym wydarzeniem, zwracam się z prośbą do Ks. Proboszcza o umieszczenie na stronie internetowej parafii (jeżeli jest) informacji i plakatu (umieszczony w załączniku) oraz podanie tej informacji w ogłoszeniach w dowolną niedzielę maja i 5 czerwca.
Treść ogłoszenia podaję niżej.
Za wszelką pomoc i życzliwość, z góry dziękuję.
ks. Piotr Wadowski, kapelan KSOP
TREŚĆ OGŁOSZENIA:
Zapraszamy na MIASTECZKO OJCOWSKIE w dniach 10-12 czerwca br. do Gubina na Stadion Miejski. Wydarzenie jest skierowane dla całych rodzin. Tematem będzie ojcostwo, które będzie się przewijało przez warsztaty, zabawy, występy muzyczne, konkursy, zawody, strefy artystyczne i akcji, nabożeństwa głównie pod wieczór itd. Więcej szczegółów na stronie: https://ojcostwopowolaniem.pl/miasteczko/ i na plakacie na naszej stronie internetowej.
Zapraszamy do udziału.