Daily Archives: 10 grudnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.12.2022 – III Niedziela zwykła.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kapłanami seniorami naszej diecezji. Modlimy się za księży seniorów i wspieramy ofiarami do puszek Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

2) 8 grudnia przeżywaliśmy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP święciłem i rozdawałem dzieciom komunijnym cudowne medaliki a rodzice mieli spotkanie grudniowe celem przygotowania dekoracji naszego kościoła na święta BN. Zapraszam dzisiaj po Mszy św. rodziców nieobecnych 8 XII do zakrystii.

INTENCJE MSZALNE – 11-18.12.2022

Sobota 17,oo –    sp ++Bogdana, Mariannę, Ludwika Zając i Helenę, Eliasza Firak.

Niedziela 9,oo – śp + Juliusz Kaczmarczyk w 3 rocz śm.

9,oo – śp ++Ryszarda Krawiec, Marię, Paulinę, Ignacego Turoń; ++ z rodzin Jasińskich,         .                             Marków, Krawców, Kopców i Turoniów.

11,oo – W 74 rocz urodzin Bolesława dziękczynno błagalna.