INTENCJE MSZALNE – 22-29.01.2023

Intencje mszalne   22 01. – 29 01. 2023.

 

Sobota  17,oo –śp ++ Janusza, Marka i Zofię Stonoga.                                                                                                               .            17,oo – śp + Marka Pinciak.

Niedziela 9,oo – Dziękczynno błagalna za Różę i jej rodzeństwo; o szczęśliwe zdanie egzaminów   .                              końcowych.

11,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla Alicji Wlazło z racji    .                              chrztu św – int. chrzestnych i dziadków.

11,oo – Dziękczynno błagalna w 43 rocz ślubu Haliny i Szczepana Paradzińskich i za          .                                 dzieci i wnuki.

Szczepanów 13,oo – wolna.

Poniedziałek 8,oo – Za Parafian.

Środa 17,oo –  int wolna

Czwartek 17,oo – Dziękczynno błagalna za Łukasza, Agatę i Michała o łaskę żywej wiary dla nich.

Piątek 17,oo – śp + Brata Ryszarda w 1 rocz śmierci i Rodziców z obu stron.

Sobota 8,oo – śp ++ Annę Mroczko o łaskę Miłosierdzia Bożego dla niej i życie wieczne – int.                        .                                   opiekunki Marzenki.

17,oo – W 1  rocz śm. Ireny Majewskiej i Sylwestra Koman.                                                                     .            17,oo – ++ z rodzin Dworeckich, Sysaków, Serwickich i dusze zapomniane.

Niedziela 9,oo –  śp ++ Ryszarda, Marię, Leona i Mateusza.                                                                           .                 9,oo – śp ++ Julię, Karola, Karolinę, Stanisława Ćwik i Ryszarda Sucheckiego.

11,oo – W 60 rocz urodzin Piotra dziękczynno błagalna.                                                                           .               11,oo – W intencji Alicji Agopsowicz w 6 rocz urodzin dziękczynno błagalna.

Szczepanów 13,oo – śp + Anielę Czernuszka i Rodziców Copija Franciszek, Rozalia i Piotr.