INTENCJE MSZALNE – 15-22.01.2023

Sobota  17,oo –Za rodziny kolędowe z ul. Powstańców Wlkp i Batalionów Chłopskich, Strażackiej   .                           i Grunwaldzkiej.

Niedziela 9,oo – ++ z Rodziny Saudan: Grzegorza, Tadeusza, Annę, Stefana, Mateusza, Marię,            .                                   Ryszarda.

9,oo – śp + Henryka Koniecznego w 10 rocz śmierci.

11,oo – W pewnej intencji – zaj. P. Krysia.

Szczepanów 13,oo – Za rodziny ze Szczepanowa przeżywające kolędę.

 

Poniedziałek 17,oo – Za rodziny kolędowe ul. Osadniczej, Na Wzgórzu, Wrzosowej, Sielankowej       .                                     i Pogodnej.

Wtorek 8,oo – wolna…

Piątek 17,oo – Za rodziny kolędowe Szklarskiej i Niepodległości.

Sobota 8,oo – śp + Annę Mroczko – int. Róż ŻR.

 

17,oo – śp ++ Janusza, Marka i Zofię Stonoga.                                                                                                               .            17,oo – śp + Marka Pinciak.

Niedziela 9,oo – Dziękczynno błagalna za Różę i jej rodzeństwo; o szczęśliwe zdanie egzaminów   .                              końcowych.

11,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla Alicji Wlazło z racji    .                              chrztu św – int. chrzestnych i dziadków.

11,oo – Dziękczynno błagalna w 43 rocz ślubu Haliny i Szczepana Paradzińskich i za          .                                 dzieci i wnuki.

Szczepanów 13,oo – wolna.