INTENCJE MSZALNE – 04-11.04.2023

Sobota 18,oo – W 31 rocz ślubu Emilii i Andrzeja Stachów i za dzieci dziękczynno błagalna.

18,oo – O nawrócenie dzieci, wnucząt i zięcia.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Naworską

9,oo – śp ++ Szczepana i Teklę Świdkiewicz.

12,oo – Za wnuki Jana, Hannę, Huberta, Michała o zdrowie i Błogosławieństwo…

12,oo – Dziękczynno błagalna za dzieci Konrada i Darię o Błogosławieństwo i opiekę MB

Szczepanów 10,3o – śp ++ Andrzeja i Mateusza Szałagan.

Wtorek 11,oo – Pogrzeb śp + Stefanii Raczkowskiej.                                                                                                                       .              18,oo – sp ++ siostrę Czesławę w 16 rocz śm, brata Romana i Rodziców.

Środa    18,oo – śp ++ Męża Stanisława Bukowskiego i Andrzeja B oraz Władysława Czerszko.

Czwartek 9,oo – Za zmarłych z rodziny Węgier                                                                                                        .                9,oo – śp ++ Marię, Kaliksta Kaczmarczyk; Anastazję i Stanisława Waszkiewiczów i                .                            wszystkich zmarłych z tej rodziny.

11,oo – W 42 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz i za dzieci i wnuki.

11,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla wnuków Alberta i Andrzeja i o zdrowie i              .                             nawrócenie z nałogu dla Michała.

Szczepanów 18,oo – śp + Józefę Manczur w 3 rocz śmierci.

Piątek 18,oo – śp ++Ojca Jana Szmigin, matkę Marię, siostrę Alicję, brata Romualda i męża Józefa     .                          Kopaczewskiego i z tej rodziny Janinę, Stanisław, Ignacy, Mariannę i Edwarda.

Sobota 8,oo – śp + Józef Miętka – int rodziny Kościelniak z Rabki.

15,oo – Ślubna Kamili i Marcina Szałagan

18,oo – W 25 rocz ślubu Anety i Andrzeja Woźniak i o zdrowie i Błogosłaiwństwo  Rodziny

Niedziela 9,oo – W 27 rocz ślubu Joanny i Tomasza i o Błogosławieństwo Natalii i Aleksandra.

12,oo – Dziękczynno błagalna w 6 rocz ślubu Konstancji i Michała i w 5 rocz urodzin             .                              Leonarda.

Szczepanów 10,3o – śp + Wiesławę Rakowską w miesiąc po śmierci.