INTENCJE MSZALNE – 03-10.09.2023

Sobota 18,oo  –  – śp ++ Marię i Jana Marciniszyn.

18,oo – śp ++ Jan, Wincenty Michalscy.

Niedziela 9,oo – W 31 rocz ślubu Małgorzaty i Stanisława Marciniszyn dziękczynna i z prośbą o         .                             zdrowie, Błogosławieństwo i    za dzieci.

12,oo – śp ++ Janinę i Wincentego w 35 rocz śm z rodziny Michalskich.

12,oo – śp + Janusza Kaletyńskiego w 8 rocz śmierci.

Szczepanów 10,3o – O szczęśliwy powrót z choroby nowotworowej i łaskę zdrowia dla Barbary.

 

Poniedziałek 8,oo – Za dzieci i młodzież, nauczycieli, katechetów i wychowawców na rozpoczęcie    .                                   nowego roku szkolnego dziękczynno błagalna.

Wtorek 18,oo – śp + Zygmunta Pyszyńskiego – int. Janiny Jakubiec.

Środa   18,oo – wolna

Czwartek 18,oo – Za powołanych z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne – int.       .                               Margaretek i Przyjaciół Paradyża.

Piątek 18,oo – O łaskę zdrowia dla chorych odwiedzanych co miesiąc po domach i o cierpliwość        .                           posługującym tym chorym.

Sobota 8,oo – Dziękczynno błagalna z racji urodzin Eli…

18,oo – W 36 rocz ślubu Aldony i Jana Pużak i za dzieci dziękczynno błagalna.                                           .           18,oo – Za Kamila, Izabellę i Michałka dziękczynno błagalna i o łaskę wiary.

Niedziela 9,oo – śp + Paulinę Gęsior w 1 rocz śmierci.                                                                                            .                9,oo – śp ++ Wandę, Bronisława, Zenona Szwec; Józefa, Zofię, Romana Pęksa i zmarłych    .                             z rodzin Szwec, Fiłończuk, Pęksa.

12,oo – śp + Wincenty Czekański.                                                                                                                         .               12,oo –  ++ Juliusza, Cecylię, Stanisława, Kaliksta, Marię i dziadków z rodzin Dylowskich i  .                              Waszkowiczów.

Szczepanów 10,3o – wolna.