INTRNCJE MSZALNE – 10-17.09.2023

Sobota 18,oo  – W 36 rocz ślubu Aldony i Jana Pużak i za dzieci dziękczynno błagalna.                                           .           18,oo – Za Kamila, Izabellę i Michałka dziękczynno błagalna i o łaskę wiary i o zdrowie i           .                         opiekę MB Szkaplerznej dla Anny w rocznicę urodzin.

Niedziela 9,oo – śp + Paulinę Gęsior w 1 rocz śmierci.                                                                                            .                9,oo – śp ++ Wandę, Bronisława, Zenona Szwec; Józefa, Zofię, Romana Pęksa i zmarłych    .                             z rodzin Szwec, Fiłończuk, Pęksa.

12,oo – śp + Wincenty Czekański.                                                                                                                         .               12,oo –  ++ Juliusza, Cecylię, Stanisława, Kaliksta, Marię i dziadków z rodzin Dylowskich i  .                              Waszkowiczów.

Szczepanów 10,3o – wolna.

 

Wtorek 18,oo – śp ++ Genowefę, Józefa, Stanisława i ++ z rodzin Sadowskich i Leńczuk.                        .              18,oo – śp + Marian Reczyński w miesiąc po śmierci.

Środa  18,oo –  Dziękczynno błagalna z racji imienin.

Czwartek 18,oo – śp + Katarzynę Czabaj z prośbą o miłosierdzie Boże.                                                      .                18,oo – śp + Stanisława Białobrzeskiego w 2 rocz śmierci.

Piątek  18,oo – Dziękczynno błagalna o Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla Karoliny        .                             Olszewskiej w 7 rocz urodzin.

Sobota 8,oo – śp + Józef Miętka – int. rodzeństwa.

18,oo – + Wiesława Biegańskiego w 5 rocz śm; rodziców Władysława i Marię i ++ z rodziy       .          18,oo – śp ++ Teresę Mielcarek, brata Zdzisława Mielcarek i siostry Helenę i Marysię.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Szczepańską                                                                                                                 .                9,oo – śp + Irenę Naworską.

12,oo – śp ++Męża Gustawa Rosół, syna Bogumiła i rodziców z obu stron.                            .               12,oo – ++ z Rodziny Antoszewskich Janinę, Marka, Wawrzyńca i Jana.

Szczepanów 10,3o – śp + Marię Smolińską w 3 rocz śmierci.