INTENCJE MSZALNE – 15.07-22.07.2018

Niedziela  9,oo –  W 14 rocz śm +Karola Walewinder i ++ z rodziny Walewinder; Marię Miętka i            .                            wszystkich zmarłych z  rodziny Miętka.

9,oo – śp +Krystynę Bełezina w 1o rocz śm. i za zmarłych z rodzin z obu stron.

12,3o – Odpustowa: Za Parafian i za ks. Kan. Stanisława Jastkowskiego w 55 rocz święceń.

12,3o – O zdrowie i Błogosławieństwo i opiekę MB szkaplerznej dla Agnieszki, Kamili           .                              Mikurenda i ich rodziców.

12,3o – O zdrowie i Błogosławieństwo dla dzieci i wnuków –  dziękczynno błagalna.

Szczepanów 1o,3o – ++Stefanię, Julię, Józefa, Ryszarda, Władysława Greczyłło.

Poniedziałek 12,oo – Pogrzeb śp + Jana Cichockiego.

Wtorek  18,oo – O łaskę zbawienia dla śp + Mariana Mikołajczyk – int. Rodziny Szoków.

Środa  18,oo –  intencja wolna…

Czwartek 18,oo – śp ++Marian Korzec i Kazimierz Zawadzki.

Piątek 18,oo –  śp ++ z rodzin Sadowskich, Piwków i Misików.

Sobota 18,oo – ++Tadeusza, Wandę Lubowieckich i teścia Antoniego Szuń.

18,oo –  śp ++Krystynę i córkę Agnieszkę i zmarłych z rodzin Trybus i Stadler.

Niedziela  9,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla syna Krzysztofa Brzozowskiego dziękczynno bła

9,oo –  W 33 rocz ślubu Ewy i Jerzego Laskowskich, w 7 rocz ślubu Kamili i Marka   Manzelewskich i 2 rocz ślubu Natalii i Przemysława Laskowskich  i za dzieci.

11,oo  -śp++z rodziny Leńczuk: Franciszek, Ewa i Teresa; Danutę Sadowską i Piotra Syg

11,oo – śp ++ z rodzin Terleckich i Makowicz.

18,oo – śp ++Bolesław Drepszok, Zygmunt Markowski i Rodzice z obu stron.

18,oo – śp ++Wandę Drozdowską w 1o rocz śm. i Tadeusza Drozdowskiego.

Szczepanów 13,oo – ++Bronisław Cichocki w 21 rocz śmierci i Henryk Cichocki w 9 rocz śmierci.