INTENCJE MSZALNE – 26.11-03.12.2023

Sobota 17,oo – śp ++ Brata i Siostrę Tadeusza i Marię o radość życia wiecznego.                                                    .            17,oo – śp ++ Jana, Stanisława Kaczmarek; Józefa i Michała Czernuszka.

Niedziela 9,oo – śp ++ Irenę Naworską; Piotra, Wiesława i rodziców z obu stron.                                                   .                9,oo – śp ++ Tomasz i Zuzanna Borowicz.

12,oo – śp ++ Annę, Piotra, Eugeniusza, Wincentego Rudyk i ++ z tej rodziny.                                     .               12,oo – śp ++ Wandę, Bronisława, Zenona Szwec; Józefa, zofię, Romana Pęksa                                                  .                             i wszystkich zmarłych z rodzin, Szwec, Pęksa i Fiłończuk.

Szczepanów 10,3o – sp ++ Stefanię, Julię, Władysława, Zbigniewa Greczyło.

 

Wtorek 19,oo – śp + Dariusza Jąkalskiego – int. brata Grzegorza z rodziną.

Środa  19,oo – śp + Jana Tartak w 2 rocz śm – int. żony.

Czwartek 17,oo – śp ++ córkę Agnieszkę Matuszewską i żonę Krystynę Trybus i ++ z tej rodziny.

Piątek  17,oo – śp + Ewę Posiłek.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

17,oo – W 50 rocz urodzin Barbary Bąkowskiej zd. Zabłockiej dziękczynno błagalna.                              .           17,oo – W 50 rocz urodzin córki Marzeny dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – Za dzieci objęte modlitwą różańcową.

12,oo – W 13 rocz. ślubu Marioli i Piotra Olszewskich dziękczynno błagalna.                                                         .              12,oo – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, o Błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla   .                             Piotra Olszewskiego z racji urodzin i imienin.

Szczepanów 10,3o – wolna…