INTENCJE MSZALNE – 19-26.11.2023

Sobota 17,oo – śp + Jan Rochoń w 10 rocz śm.                                                                                                                              .            17,oo – śp ++ Joannę Jagieło w miesiąc po śmierci.

Niedziela 9,oo – O Błogosławieństwo Boże dla rodziny Warężak.

12,oo – śp ++ Z rodzin Serwickich, Sysaków, Dworeckich i dusze zapomniane.

12,oo – śp ++ Tadeusza i Agnieszkę.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Mateusza i Andrzeja Szałagan oraz Eugeniusza i Zofię.

 

Wtorek 17,oo – śp + Ireneusz Kaczmarek w miesiąc po śmierci.

Środa  17,oo – śp + Ewę Kmieć o dar życia wiecznego.

Czwartek 17,oo – W 6 rocznicę urodzin Bogumiła dziękczynno błagalna.

Piątek 17,oo –  Z racji urodzin Zbigniewa dziękczynno błagalna.

Sobota 8,oo – Za Jubilata Czesława dziękczynno błagalna.

 

17,oo – śp ++ Brata i Siostrę Tadeusza i Marię o radość życia wiecznego.                                                    .            17,oo – śp ++ Jana, Stanisława Kaczmarek; Józefa i Michała Czernuszka.

Niedziela 9,oo – śp ++ Irenę Naworską; Piotra, Wiesława i rodziców z obu stron.                                                   .                9,oo – śp ++ Tomasz i Zuzanna Borowicz.

12,oo – śp ++ Annę, Piotra, Eugeniusza, Wincentego Rudyk i ++ z tej rodziny.                                     .               12,oo – śp ++ Wandę, Bronisława, Zenona Szwec; Józefa, zofię, Romana Pęksa                                                  .                             i wszystkich zmarłych z rodzin, Szwec, Pęksa i Fiłończuk.

Szczepanów 10,3o – sp ++ Stefanię, Julię, Władysława, Zbigniewa Greczyło.