OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.09.2023 – XXIV Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj po Mszy św. o 12,oo spotkanie rodziców dzieci kl. III, którzy odbywają naukę, zapisują dzieci na całoroczne przygotowanie do pełnego uczestnictwa we Mszy św. przez wzięcie i wypełnienie deklaracji oraz nabywają Dzienniczki dziecka komunijnego…

2) Dzisiaj przy wyjściu kwartalna zbiórka do puszek na KUL i Instytut FT w Zielonej Górze.

3) Przygotowania do bierzmowania w tym roku nie będzie w naszej parafii, tylko w przyszłym,  obejmujące przyszłe klasy siódme i ósme i ich rodziców… 

4) Dzisiaj  Dzień Środków Społecznego przekazu; modlimy się za przekazicieli i odbiorców informacji…

5) Kalendarz liturgiczny przypomina: – poniedziałek – św. Stanisława, patrona naszej młodzieży; środa – św. Męczenników koreańskich Andrzeja, Pawła i Towarzyszy; czwartek – św. Mateusza Ap i Ew; sobota – sw. Ojca Pio. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę przemożnej opieki św. patronów.

6) Bóg zapłać mieszkańcom Niepodległości, Łąkowej i Dworcowej za posprzątanie i udekorowanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Wrońscy, Woźny, Trybus, Drewniaczyk, Rusin i składającym ofiary – 360 zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców Westerplatte.

Dziękuję p. Stasiowi Sysak za naprawę WC.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedzielę i Gościa niedzielnego a w nich szczególnie polecam artykuły pomocne w wychowaniu religijnym dzieci i młodzieży…

8) W ubiegłym tygodniu zakończyła ziemskie życie i zasługiwanie śp + Jolanta Paskal z Nowych Czapli; pogrzeb odbędzie się w Kunicach w sobotę 23 IX o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

9) Kancelaria parafialna czynna w piątek od 19,oo do 19,3o i w sobotę wyjątkowo po Mszy św. wieczornej od 19,oo do 19,3o. (pogrzeb).

10) Zaproszenie na Mszę św. pod przewodnictwem biskupa Tadeusza Lityńskiego  z Uwielbieniem i modlitwą o uzdrowienie do Zielonej Góry w sobotę 23 IX na godz. 16,3o; bliższe info na tablicy ogłoszeń.

11) Dzisiaj przyjmujemy do naszej rodziny parafialnej przez chrzest św.  Julię Wielgosz z Siodła.