OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.10.2021 – XXVII Niedziela zwykła.

1) W ubiegłym tygodniu 21 młodzieży z naszej parafii przyjęło Sakrament Dojrzałości Chrześcijańskiej przez posługę Ks. bpa Pawła Sochy. Módlmy się za nich aby chciała i umiała żyć darami Ducha św. i wzrastać w dojrzałości chrześcijańskiej. Bardzo proszę rodziców kl. VII aby dzisiaj po mszach św. składali w zakrystii wypełnione i podpisane deklaracje.

2) W ubiegły piatek rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe, na które zapraszam wszystkie stany na godz. 17,3o a w soboty o 7,30.

3) Dzisiaj rodzice dzieci klas trzecich po Mszy św. o 11,oo składają podpisane deklaracje zapisujące dzieci do I Komunii św…

4) W przyszłą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się” i wspieramy zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

5) Dzisiaj, 3 10. 20212,  w naszej parafii Festyn charytatywny na rzecz malutkiego, chorego Huberta Majorczyka na ul. Westerplatte 9. Bliższe info na tablicy ogłoszeń.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Powstańców Wlkp i Batalionów Chłopskich za posprzątanie i przyozdobienie świątyni i odpowiedzialną obecność rodzin: Bąk-2os, Marciniszyn, Kozak, Skurzyńskich, Stonoga-2os, Kaczmarek i składającym ofiary – 255 zł. Zapraszam w sobotę mieszkańców I części Siodła. Bardzo dziękuję p. Andrzejowi Woźniak za wykoszenie trawy przy cmentarzu.

Pragnę przypomnieć, że po rozmowie z przedstawicielami komitetu parafialnego, będę wszystkie sprawy w kancelarii parafialnej rozpoczynał od deklaracji miejscowych parafian do sprzątania świątyni w najbliższą sobotę…

7) W poniedziałek o godz. 18,oo rozpoczną się seminaria Odnowy w Duchu św., proszę organizatora o wprowadzenie…

8) Kalendarz liturgiczny przypomina : poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu; wtorek – św. Faustyny Kowalskiej dz, czwartek – NMP Różańcowej. Wszystkich Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia zapraszam na mszę św. dziękczynno błagalną za wstawiennictwem św. patronów.

9) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką; szczególnie polecam „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci, ale ofiarowany przez dziadków, chrzestnych…

10) W zakrystii i kancelarii jest kalendarz na przyszły rok; zamawiajmy intencje mszalne polecając Bogu intencje żywych i zmarłych…