INTENCJE MSZALNE – 29.10-05.11.2023

Sobota 17,oo – W 27 rocz ślubu Anety i Krzysztofa Suliga dziękczynno błagalna.                                                              .           17,oo – Z podziękowaniem za pielgrzymkę do Rokitna.

Niedziela 9,oo –  W 54 rocz. ślubu Piotra i Henryki Zabłockich dziękczynno błagalna.

12,oo – śp ++ Tadeusza i z jego rodziny Mieczysława, Zofię i Kazimierę.                                           .               12,oo – śp + Mirosława (29).

Szczepanów 10,3o – śp + Leszka Klepacz w miesiąc po śmierci.

 

Poniedziałek 18,oo – śp + Mirosława Mikołajczyk – zakończenie  gregorianki.

Wtorek  16,3o – Różaniec – zakończenie nabożeństw.                                                                                            .               17,oo – W 90 rocz urodzin Kazimiery Szymańskiej dziekczynno błagalna.

Środa 1 XI – 9,oo – śp ++ Helenę, Michała i Kazimierza Sieniewicz.

11,oo – Na intencję Ojca św.

Szczepanów 13,3o – śp ++ z mojej rodziny.

Czwartek 2XI  9,oo – śp ++ z rodziny Włodarskich…                                                                                                                        .                       9,oo – sp + Jana Michnierwicz z racji urodzin.

18,oo – Za dusze polecone w wypominkach.

Piątek 17,oo – śp + Edwarda Zając w miesiąc po śmierci.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

17,oo – śp ++ Stanisławę, Karola Kochmaniewicz; Cecylię i Andrzeja Dziurdziewicz; Marię i          .                          Stanisława Jurczyńskich i Władysława Kusz.                                                                             .            17,oo – śp + Kazimierza Dominiak.

Niedziela 9,oo – ++ Z rodzin Szymeczko, Wilga, Reczuch, Cacek, Słapczyńskich.                                              .                9,oo – śp ++ Jana Kogut i rodziców z obu stron i rodzeństwo i syna Leszka.

12,oo – sp ++ z rodziny Walewinder…                                                                                                                .               12,oo – śp ++ …

Szczepanów 10,3o – Ludwika, Agnieszkę, Marcina, Edwarda z rodziny Kołtowskich; Magdalenę,      .                                    Jana, Annę, Józefa, Katarzynę z rodziny Góra.