INTENCJE MSZALNE – 28.04-05.05.2024

Sobota 18,oo –  – śp ++ Z rodzin Serwickich, Sysaków, Dworeckich i dusze zapomniane.

18,oo – sp ++ Roman Polachoński; Anna, Wanda, Józef Janiccy.

Niedziela 9,oo – śp + Tadeusz Stachów o radość nieba.

9,oo – śp + Kazimierz Dominiak w 1 rocz śmierci.

12,oo – W 45 rocz ślubu Danuty i Mieczysława i o Boże Błogosławieństwo dla całej            .                                rodziny.                                                                                                                                                                                   .             12,oo –  W 35 rocz ślubu Urszuli i Mirosława Turoń i za dzieci dziękczynno błagalna.

Szczepanów 10,3o – Za parafian.

Wtorek 18,oo – W 30 rocz ślubu Sylwi i Andrzeja dziękczynno błagalna i za dzieci.

Środa  18,oo – Za naszą udręczoną Ojczyznę o potrzebne łaski.

Czwartek 18,oo – wolna

I Piątek 9,oo – śp ++ Władysława Wojciechowskiego w 40 rocz śm, Władysława w 11 rocz śm i         .                              Bogusia w 19 rocz śmierci o radość nieba.

9,oo – sp ++ Stanisław Kozak i dziadków Stefana i Katarzynę.

10,3o – Za dzieci komunijne…

I Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

18,oo – śp + Genadiusza Polak w 4 rocz śm i Ulanę Polak w 10 rocz śm.

I Niedziela 9,oo – śp ++ Tadeusza, Grzegorza, Stefana, Annę, Mateusza, Marię i Ryszarda.

9,oo – śp ++ z rodzin Serwickich, Sysaków, Dworeckich i dusze zapomniane.

12,oo – śp + Brygidę Dobosz w 5 rocz śmierci.

12,oo – śp ++ Janinę, Wawrzyńca, Marka, Jana i ++ z rodziny Antoszewskich.

Szczepanów 10,3o – wolna.