INTENCJE MSZALNE – 16-23.06.2024

Sobota 18,oo –Dziękujemy Bogu za otrzymane dary i prosimy o Błogosławieństwo i dary Ducha     .                          Świętego dla Anny Wojtowicz.

Niedziela 9,oo – W 7 rocz ślubu Konstancji i Michała i za wnuka Leonarda dziękczynno błagalna

9,oo – W 32 rocz  ślubu Emilii i Andrzeja dziękczynno błagalna.

12,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB na wakacjach dla Jana, Hanny,                            .                             Huberta i Michała.

Szczepanów 10,3o – śp + Józefę Manczur w 4 rocz śmierci.

 

Wtorek 18,oo – śp ++ Bagińskich Franciszkę i Leona i ++ z tej rodziny; Janka i Wandę Jung.

Środa  18,oo – wolna

Czwartek 18,oo – W intencji pana katechety Bogumiła Czajki z podziękowaniem za wieloletnią ofiarną posługę katechetyczną w naszej parafii.

Piątek 18,oo – wolna

Sobota 8,oo – Z racji imienin Danuty dziękczynno błagalna o potrzebne łaski i opiekę MB Szkap

15,oo – Ślubna  Marty Szulak i Kacpra Derda

 

18,oo – śp ++ Ojców Józefa Chyl i Waltera Zielińskiego.                                                                          .           18,oo – śp ++ Mariana Mikołajczyk w 6 rocz śm i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – śp ++ Jana, Weronikę, Piotra, Józefa, Jadwigę; Waleriana, Janinę, Stanisławę z        .                                   rodziny Michniewicz.                                                                                                     .                9,oo – ++ Józefę, Klemensa Maj; Janinę, Jana Maj i ++ z tych rodzin.

12,oo – W 15 rocz urodzin córki Weroniki z prośbą o Błogosławieństwo, wybór drogi           .                             życiowej i potrzebne łaski.                                                                                                .               12,oo – W 90 rocz urodzin męża Leopolda Krzyśków dziękczynno błagalna.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Jakuba, Ksenię, Teodozję Smolińskich i z rodziny Wojtas Jana,                    .                                    Karolinę, Stefana; Stanisławę Solarz i Teresę Kraus.