OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.05.2018 – Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1) W ubiegłą środę dzieci komunijne zakończyły Biały Tydzień. W sobotę 2 czerwca dzieci te pielgrzymują z rodzicami do Rokitna w ramach Diecezjalnego Dnia dziecka aby podziękować za dar I Komunii św. Zapisy u Pań, które zbierały pieniądze na Komunię św. – wpłaty przy zapisie 20 zł.

2) Od piątku trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św., którą będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Proszę mieszkańców Siodła z panem sołtysem o udekorowanie świątyni brzózkami.

3) Młodzież przed bierzmowaniem ma spotkanie w najbliższą sobotę o 17,30. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11,oo zapraszam ministrantów z rodzicami, którzy chcą przeżyć 1o dni wspaniałych wakacji w Paradyżu. Dla pozostałych dzieci propozycje w gablocie – czas na zgłoszenia !

4) Dziękuję za udział w nabożeństwach majowych; dzisiaj o 17,3o. Dzisiaj rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie; po Mszy św o 18,oo wyruszy procesja wokół świątyni ze świecami i figurką MB Fatimska.

5) W środę o 17,2o Litania do św. Józefa a po niej nabożeństwo majowe.

6) W piątek Dom Rekolekcyjny organizuje Pielgrzymkę do Częstochowy na Kongres Odnowy w Duchu Św. Zapisy pod numerem: 502 485 527; wyjazd o 14,oo w piątek przyjazd w sobotę wieczór

7) Nauka przed chrztem św. w sobotę o godz. 16,3o !

8) Zapowiedzi: Rozpędowski Mariusz z Żar i Majcher Sylwia z Żar st. Wolnego – II; Witkowski Mateusz z Zielonej Góry i Kapuścińska Marta z Pułaskiego, st. Wolnego – II; Gliniak Karol z Konina Żagańskiego i Kempiak Karolina z Grunwaldzkiej, st. Wolnego – I; Teler Bartłomiej z Zielonej Góry i Włodarska Katarzyna z Lelewela, st. Wolnego – I. Kancelaria czynna w piątki od 18,3o do 19,3o  i soboty od 1o,oo do 11,oo.

9)Dziękuję 2 rodzinom z pierwszej części  Siodła i trójce młodzieży do bierzmowania za posprzątanie świątyni (…) i składającym ofiary – 15o zł. W sobotę o 9,oo zapraszam II część Siodła.

10) Wczoraj ślubowali  Agnieszka Kobel i Łukasz Sławuski oraz Joanna Czeremurzyńska i Michał Jakubowski;  Szczęść Boże im na nowej drodze życia i Bóg zapłać, za przyozdobienie ołtarza kwiatami.

11) W ubiegłym tygodniu zmarł śp + Edward Moos z Powstańców Wlkp; pogrzeb odbył się w sobotę o 12,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…