OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.06.208 – IX  Niedziela  zwykła.

1)  Trwa Oktawa Bożego Ciała; dzisiaj po Mszy o 11,oo procesja eucharystyczna wokół świątyni. W czwartek  zakończenie Oktawy z poświęceniem ziół i wianków.

2) Dzisiaj Święto dziękczynienia przeżywane pod hasłem „ Dziękujemy za Niepodległość”. Przy wyjściu zbiórka do specjalnych skarbonek na budowę Świątyni Bożej Opatrzności w Warszawie.

3) Dzisiaj rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii św. Józefa w Żarach Mszą św. O 18,oo  i potrwa do soboty 9 VI.

4) Czciciele Maryi zapraszają wszystkie rodziny na odpust ku czci NMP do Rokitna połączony z diecezjalnymi obchodami 1oo – lecia odzyskania Niepodległości i 6o lecia święceń kapłańskich naszych biskupów Pawła Sochy i Antoniego Stankiewicza. Wyjazd o godz 8,oo 17 czerwca w niedzielę – koszt 3o zł; zapisy u p. Geni Piwko – Tel: 669 683 85o. Plan w gablocie.

5) 18 młodych z naszej parafii,  przeżyje w sobotę 9 VI na Mszy o 18,oo,  w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach Sakrament Bierzmowania. Spowiedź i próba generalna w czwartek o godz 19,oo w Żarach a w środę o 19,oo pierwsza próba liturgiczna.

6) W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Żarach w „ katedrze” uroczysta suma odpustowa o godz 18,oo. W Szczepanowie w przyszłą niedzielę o godz 13,oo.

7) W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut z Zielonej Górze.

8) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Pułaskiego do numeru 6o za posprzątanie i udekorowanie świątyni, szczególnie tu pracującym…; i składającym ofiary… Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców Pułaskiego od 53 – 42. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim przygotowującym ołtarze na Boże Ciało i Panom z Siodła za brzózki oraz Wszystkim czynnie zaangażowanym w procesję BC.

9) Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu w piątek od 16,3o do 17,3o i w sobotę od 10 do 11,oo.

1o) W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii śp + Jan Biliński z Westerplatte – pogrzeb odbył się w piątek o 14,oo i śp + Tadeusz Marciniszyn z Siodła; pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz 12,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…