OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.10.2020 – XXIX Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny rozpoczynający Tydzień Misyjny pod hasłem:” Oto ja, poślij mnie!” Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na utrzymanie Misji św. Zapraszam na codzienny różaniec o godz. 16,3o w intencjach misyjnych.

2) Od  wtorku w naszej parafii zmiana godzin sprawowania Mszy św. z 18,oo na 17,oo, także w niedziele, a nabożeństwa różańcowe o godz. 16,3o.

3) Od wczoraj i nasza parafia jest w najwyższej, czerwonej strefie zagrożenia pandemicznego, stąd bardzo proszę przestrzeganie reżimu sanitarnego uczestników liturgii w kościele… W naszym kościele jednocześnie może przebywać 97 osób na modlitwie – reszta przed kościołem w odległościach 2 metrowych. Do Komunii św. podchodzą najpierw przyjmujący  „na rekę” a po nich „doustnie”; ksiądz ma zdezynfekowane ręce i w maseczce podaje Komunię św. Kratki konfesjonału może każdy dodatkowo zdeznfekować przed spowiedzią.

4) Za 2 tygodnie Uroczystość Wszystkich Świętych; informuję, że na cmentarzach nie będzie Mszy św. tylko w kościołach według porządku niedzielnego. Groby naszych bliskich można poświęcić po każdym pogrzebie prosząc księdza…

5) Wypominki – wspominając naszych bliskich zmarłych polecamy ich modlitwom Kościoła wypisując na kartkach wyraźnie ich imiona, dołączając ofiarę do koperty jako wyraz naszego poświęcenia i troski. Ze stolika odbieramy też koperty „Ofiara na Seminarium” do których wkładamy nasze zatroskanie o przyszłych kapłanów. Bóg zapłać!

6) Bóg zapłać rodzinie p. Stroynowskich za wielogodzinne sprzątanie i zabezpieczenie naszej świątyni i wszystkim dzisiaj przy stoliku składającym ofiary z ul Marszowskiej, Pionierów i Zjednoczenia… W sobotę o godz. 9,oo zapraszam rodziny z Pułaskiego od 53 do 42 i te które wczoraj nie były…

7) W sobotę spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem o 16,5o z indeksami.

8) W środę odeszła do Pana, zaopatrzona sakramentami św. śp + Sabina Świdkiewicz-Szanter z Pułaskiego; pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 1o,oo .Wieczny odpoczynek racz jej dać Pan

9) W zakrystii i kancelarii przyjmuję intencje na przyszły rok… Dzisiaj liczenie wiernych odwołane.