OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 06.12.2020 – II Niedziela Adwentu.

1) Apel na XXI Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie… Dzisiaj zbiórka do puszek na ten cel.

2) Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11,oo poświęcę i wręczę rodzicom dzieci komunijnych „cudowne medaliki”, które rodzice  nałożą swoim dzieciom i nauczą modlitwy z tego medalika : „O Maryjo bez grzechu poczęta…” Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych celem przygotowania dekoracji świątecznej kościoła. Bardzo proszę wiernych, którzy chcą ofiarować choinki o kontakt ze mną w zakrystii lub telefonicznie.

3) We wtorek 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP; odpust MB Klenickiej w Otyniu i naszym Domu Rekolekcyjnym w Kunicach. Ksiądz Tomasz zaprasza na sumę odpustową na godz. 18,oo do naszego kościoła…; a wcześniej od 12 do 13,oo z woli Maryi „Godzina łaski” i Msza św. o godz.  12,oo.

4) Zapraszam w tym tygodniu na roraty w środę, czwartek i piątek na godz. 17,oo z rekolekcjami adwentowymi śp + ks. Piotra Pawlukiewicza. Dzieci i młodzież zapraszam raz w tygodniu z dzienniczkami i indeksami. Zachęcam w tym tygodniu do spowiedzi adwentowej 15 minut przed każdą Mszą św. bo przed samymi świętami będzie bardzo trudno! …

5) W przyszłą III Niedzielę adwentu Dzień solidarności z kapłanami – seniorami naszej diecezji.  Przy wyjściu składamy ofiary do puszek  na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części Lelewela do krzyża za sprzatanie i zabezpieczenie kościoła; szczególnie wczoraj ty pracującym rodzinom:  Jastrzębskich, Kostro i Szymeczko -2os. I składającym ofiary – 19o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Armii Krajowej.

7) Przy stoliku nabywamy adwentową prasę katolicką i małe świece wigilijne Caritas.

8) Bóg zapłać naszym wiernym za ofiary przekazane na konto parafialne na tacę oraz za opłatki i na Seminarium. Nr konta:  94 2030 0045 1110 0000 0226 2490.