OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16.01.2022 – II Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj „ kolęda”  w Szczepanowie i jednocześnie zakończenie w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które przyjęły błogosławieństwo kolędowe na ten rok, modliły się w rodzinach, złożyły ofiary wdzięczności oraz zamówiły z wiarą Msze św. na ten rok. Kto kupił, czy postawił nowy dom, czy przybył do naszej parafii z innej,  to proszę o kontakt ze ,mną w zakrystii czy kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu już normalnie, czyli w piątki po Mszy św. wieczornej i soboty od 12,oo do 13,oo. Msze św. codziennie o godz. 17,oo. Zachęcam by w domach chrześcijańskich były umieszczone kropielnice z wodą święconą.

2) We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.                                              W sobotę 36 rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty. W piątek Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka…

3) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – św. Antoniego opata; środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w piątek – św. Agnieszki; wszystkim Solenizantom i Jubilatom składam serdeczne życzenia i zapraszam na Msze św. w dniu swoich patronów.

4) Przypominam rodzicom dzieci komunijnych, że 2 lutego na Mszy św. o 17,oo odbędzie się miesięczne spotkanie a po Mszy św. demontaż dekoracji świątecznej. Szczególnie zapraszam te rodziny, które nie dekorowały i rodziców dzieci ze szkół społecznej i katolickiej.

5) Bóg zapłać rodzinom z I części Osadniczej za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Benesz, Wołowska, Marciniszyn Piotr -2os i Kusz-2os. I składającym ofiary – 320 zł. W sobotę zapraszam II część Osadniczej i Wrzosową.

6) Wójt gminy Żary zaprasza emerytów z Siodła na gratisowe szczepienie przeciw grypie.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny z pierwszą płytą z kolekcji Biblia Audio a w niej Księgi Rodzaju i Wyjścia w cenie 8 zł. Oraz Dzień Pański z ogłoszeniami.