OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14  01  2018  – II  Niedziela  zwykła.

1) Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy a w czwartek – 18 01 rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2) Trwa czas kolędy; w ubiegłym tygodniu odwiedziłem rodziny zamieszkałe na Pułaskiego – dzisiaj od 18, 15 dokończenie; Al. Wojska Polskiego, Bitnera, Okulickiego,  Osadniczej i nowej ulicy – Wrzosowej. W tym tygodniu: Poniedziałek – Lelewela od 1 do 13; wtorek – Lelewela – bloki od 14 do 24 i od 15 do 41; środa – Lelewela – od 26 do końca; czwartek – Armi Krajowej i Na Wzgórzu; piątek – od 4 do 36 b; sobota – Grunwaldzka do końca; Powstańców Wklp do nru 9 i Batalionów. Pragnę przypomnieć, że kolędę rozpoczynam od 10,oo i od 15,30 do 20,00. Kancelaria Parafialna  czynna w tym czasie w piątek od 8,oo – 8,45 i w sobotę od 18,oo do 19,oo. Bóg zapłać za ofiary złożone do kopert  na Seminarium i z racji opłatka oraz do komitetu parafialnego… Podczas kolędy możliwość zamówienia Mszy św na cały rok. Rodziny do których nie dotarłem proszę o kontakt telefoniczny a nieobecne zgłaszają się na „ kolędę uzupełniającą” –3 II.

3) Celem programu duszpasterskiego realizowanego w Kościele w Polsce pod hasłem: „Duch , który umacnia miłość” jest na nowo odkrycie osoby Ducha Św, otwarcie się na Jego działanie. Kurs Nowe Życie, który odbędzie się w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kunicach w terminie 19 do 21 styczeń, jest jedną z propozycji, która może nam pomóc w życiu pod natchnieniem Ducha Św. Serdecznie zapraszamy; bliższe informacje w gablocie na plakacie.

4) Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów zapraszamy na rekolekcje: „Spotkania Małżeńskie – dialog we dwoje”. Rekolekcje odbędą się od 9 – 11 lutego w Rokitnie. Program nastawiony na odnowienie więzi małżeńskiej poprzez dialog  prowadzony we dwoje. Informacje i zapisy – 601 965 737.

5) Bóg zapłać za sprzątanie świątyni rodzinom  z Al.Wojska Polskiego 100 – 118: Szuń , Kuryło, Molińscy, Słociak, Kunicka  i składającym ofiary – 250 zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo rodziny z Alei WP od krzyża do basenu.

6) W poniedziałek dzień imienin ks. biskupa Pawła Sochy – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. W przyszłą niedzielę Dzień Babci a w poniedziałek 22 I Dzień Dziadka.