OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.01.2024 – II Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj zakończenie kolędy w Szczepanowie. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które zaprosiły Boga w Trójcy Świętej żywa wiarą na kolejny rok wzrastania, przyjęły błogosławieństwo kolędowe, złożyły ofiary wdzięczności dla kapłana, na Seminarium, na kościół czy z racji opłatka; zamówiły wiarą Msze św.  ten rok. Zachęcam aby w domy chrześcijańskim były umieszczone przy wyjściu  kropielnice z wodą święconą.

2) Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu już normalnie, czyli w piatki po Mszy sw. wieczornej 17,45 do 18,3o i soboty od 12,oo do 13,oo.

3) Jutro 15 stycznia, dzień imienin ks. biskupa Pawła Sochy i naszych solenizantów; pamiętajmy o modlitwie i życzeniach – niech dobry Bóg darzy Go zdrowiem a Maryja otacza opieką.

4) W dniach od 18 do 25 stycznia, cały Kościół obchodzi „Tydzień modlitw o jedność chrześcijan”. To czas w którym w ramach Mszy sw. i prywatnych modlitw prosimy Ojca Niebieskiego o łaskę zjednoczenia wszystkich wyznawców Chrystusa.

5) Przypominam rodzicom dzieci komunijnych, że 2 lutego po Mszy o 17,oo o demontażu dekoracji świątecznej. Nauka dla tych rodziców będzie w ostatnią niedzielę lutego tj: 25 II.

6) Bóg zapłać mieszkańcom z I części Osadniczej za posprzątanie świątyni, szczególnie rodzinom tu wczoraj pracującym: Benesz, Kusz, Nowakowski i Marciniszyn i składającym ofiary – 460 zł. Zapraszam za 2 tygodnie mieszkańców drugiej części Osadniczej i Wrzosowej na posprzątanie światyni…

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela i Gość Niedzielny pomagającą nam odkrywać wolę Pana i orientującą nas w skomplikowanej rzeczywistości…

8) W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp +  Barbara Chlebowska z Powstańców Wlkp. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o 14,oo w Żarach a Msza św. pogrzebowa będzie w naszym kościele o godz. 17,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…