OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15.01.2023 – II Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj 15 stycznia, dzień imienin ks. biskupa Pawła Sochy i naszych solenizantów; pamiętajmy o modlitwie i życzeniach – niech dobry Bóg dazy go zdrowiem a Maryja otacza opieką.

2) Dzisiaj „kolęda „ w Szczepanowie a w poniedziałek kolęda uzupełniająca i jednocześnie zakończenie w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które zaprosiły Boga w Trójcy Św. Jedynego z żywą wiarą na kolejny rok wzrastania, przyjęły błogosławieństwo kolędowe, złożyły ofiary wdzięczności i zamówiły z wiarą Msze św. na ten rok. Zachęcam by w domach chrześcijańskich były umieszczony przy wyjściu kropielnice z wodą święconą.

3) Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu już normalnie, czyli w piątki po Mszy św. wieczornej od 17,45 do 18,3o  i w soboty od 12,oo do 13,oo.

4) Przypominam rodzicom dzieci komunijnych, że 2 lutego na Mszy św. o 17,oo rozpocznie się miesięczne spotkanie a po Mszy demontaż dekoracji świątecznej. Szczególnie zapraszam te rodziny, które nie dekorowały i rodziców dzieci ze szkół społecznej i katolickiej.

5) W przyszłą niedzielę w parafii N. Serca Pana Jezusa w Żarach po Mszy św. o 10,3o nasza schola zaprasza na Koncert kolęd – plakat  w gablocie.

6) Kalendarz liturgiczny przypomina że we wtorek – św. Antoniego opata, czwartek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; sobota – św. Agnieszki.

7) Bóg zapłać rodzinom z II części Lelewela za posprzątanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym: Stęplowskim-2os, Kostro, Czabaj, Szymańskich i Trybus oraz składającym ofiary na ogrzewanie –  260 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ostatniej cześci Lelewela do krzyża.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, L,Osservatore Romano o Dzień Pański z intencjami i ogłoszeniami oraz wpłacamy należności na remont kościoła – organ.