OGŁOSZENIA – 09.05.2021 – VI Niedziela Wielkanocna.

1) Komunikat Ks. Biskupa w sprawie zbiórki do puszek na rzecz Sanktuarium w Jakubowie…

2) Trwa miesiąc maj a wraz z nim nabożeństwa majowe w tym roku w łączności z różnymi sanktuariami świata w intencjach wybranych przez Ojca św. Zapraszam dzisiaj i codziennie o godz. 17,3o.

3) We wtorek rozpoczynamy bezpośrednie przygotowanie liturgiczne dzieci i ich rodziców do pierwszej Komunii św., która odbędzie się 5 czerwca. Zapraszam we wtorek na godz. 16,oo.

4) Pragnę poinformować, że rocznica ubiegłorocznych dzieci komunijnych odbędzie się 10 czerwca w czwartek o godz. 18,oo na zakończenie Oktawy Bożego Ciała.

5) W czwartek – 13 maja, wspomnienie liturgiczne M.B. Fatimskiej – Dzień Fatimski. O godz. 17,oo różaniec, po nim nabożeństwo majowe i Msza św. z procesją z figurą fatimską.

6) Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Św. przed uroczystością Zesłania Ducha św. W przyszłą, 7 Niedzielę Wielkanocną,  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7) Bóg zapłać rodzinom z I części Pułaskiego za posprzatane i zabezpieczenie kościoła, szczególnie rodzinom tu pracującym: Czernuszka, Tur, Jung, Bukowska, Bajko-4os. I składającym ofiary… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Pionierów, Marszowskiej i Zjednoczenia.

8) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką… Bóg zapłać korzystającym jeszcze z dyspensy za ofiary „ na tacę” przekazane przez nasze konto parafialne – 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490.

9) W ubiegłym tygodniu zmarła śp + Janina Czerniawska z Pułaskiego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w naszej parafii w poniedziałek Mszą św. o godz. 10,oo a zakończą na cmentarzu w Chojna w diecezji Szczecińsko Kamińskiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

10) Wczoraj ślubowali przy tym ołtarzu Katarzyna Ziejewska i Jędrzej Kowalski; szczęść Boże Młodej Parze na nowej, sakramentalnej drodze życia i Bóg zapłać za przyozdobienie naszej świątyni kwiatami.