INTENCJE MSZALNE – 05-12.06.2022

Sobota 18,oo – ++ z rodziny Węgier…

18,oo – śp ++Stanisław Bukowski, Andrzej Bukowski i Władysław Czernuszko.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Naworską z racji urodzin.                                                                                                                      .                9,oo –  śp + brata Bogusława w 14 rocz śm.

11,oo – ++Rodziców, teściów, siostrę Janinę, Stanisławę i braci Mariana i Tadeusza.            .              11,oo – śp ++ Elżbietę i Zdzisława Mikuręda

18,oo – W 41 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz dz – bł o Błogosławieństwo dla          .                             dzieci i wnuków.                                                                                                             .             18,oo – O szczęśliwe zdanie egzaminów muzycznych i w 13 rocz urodzin Weroniki             .                             Wolskiej dziekczynno błagalna.

Szczepanów 13,oo – wolna.

Poniedziałek 9,oo – śp ++Irenę i Antoniego Szczepańskich.

Czwartek 18,oo – śp + Jerzy Stęplowski.

Piątek  18,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo za wstawiennictwem MB Szkaplerznej dla dzieci  .                          i wnuków z rodzin Słobodzian, Żukowskich i Łopatków.

Sobota 8,oo – wolna                                                                                                                                                        .           16,3o – ślubna Moniki i Adriana Adamkiewicz.

18,oo – śp ++ Weronikę i Antoniego Stonoga i ++ z rodziny Sznajder.                                                       .           18,oo – śp + Barbarę Gonerską w miesiąc po śmierci.

Niedziela 9,oo – W 3o rocz ślubu Emilii i Andrzeja Stachów i Błogosławieństwo dla dzieci.

11,oo – śp ++ Teklę i Szczepana Świdkiewicz

18,oo – śp ++ Wandę i Jana Jung.

Szczepanów 13,oo – wolna.