Daily Archives: 27 sierpnia 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.08.2022 – XXII Niedziela zwykła.

1) W środę kończy się miesiąc sierpień a wraz z nim czas wakacji i większości urlopów. Chciałbym podziękować za wszelkie dobro, które przekazywaliśmy w tym czasie… Szczególnie za udział w pielgrzymkach, codzienną Koronkę o trzeźwość, wpisy do Parafialnej Księgi Trzeźwości i Abstynencji. Zapraszam na nowy etap nauki i pracy wewnętrznej od spowiedzi i Komunii św – dzieci, młodzież i ich rodziców. Codziennie jest możliwość 15 minut przed Mszą św a w piątek od 17,3o. Zapraszam na Mszę św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego z poświęceniem tornistrów i przyborów szkolnych i specjalnym Błogosławieństwem w czwartek 1 września na godz. 8,oo.

INTENCJE MSZALNE – 28.08-04.09.2022

Sobota 18,oo – śp ++ Michał, Karolina Polak.

18,oo – śp + Katarzyna Rumak w 10 rocz śm.

Niedziela 9,oo – śp ++ Bałaga Zdzisława, Barbarę, Jana; Kozakiewicz Tomasza i Annę.                         .                9,oo – śp + Sabinę Świdkiewicz Szanter.