Daily Archives: 9 października 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 09.10.2022 – XXVIII  Niedziela zwykła.

1) Wczoraj odbyło się spotkanie październikowe młodzieży przed Bierzmowaniem; listopadowe odbędzie się w sobotę 5 listopada.  Proszę rodziców o bycie z młodzieżą w przygotowaniu…

2) Zapraszam dzisiaj i w tygodniu na nabożeństwa różańcowe o godz. 17,3o wszystkie stany… W soboty o godz. 7,3o a w poniedziałki w rodzinach. Szczególnie rodziców dzieci komunijnych, którzy nie odebrali jeszcze poświęconych różańców.

INTENCJE MSZALNE – 09-16.10.2022

Sobota 18,oo –  śp + Marię Ostrowską w 2 rocz śm                                                                                                               .           18,oo – śp ++ Paulinę i Mariana Wyszomirskich.

Niedziela 9,oo – śp ++ Tadeusza, Grzegorza, Stefana, Annę, Janusza i Mateusza, Marię i Ryszarda

11,oo – śp ++Rodziców Irenę i Władysława Marciniszyn i dziadków Józefa, Marię,                  .                              Władysława, Annę, Andrzeja, Cecylię, Karola, Stanisławę.