Daily Archives: 29 kwietnia 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.04.2023 – IV Niedziela Wielkanocna.

1) Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Rozpoczyna zarazem nowy tydzień przeżywany pod hasłem: „ Powołani w Kościele „. Zapraszam na nabożeństwa majowe, które w poniedziałek rozpoczynamy o godz. 17,3o,  dzieci, młodzież, rodziców i starszych aby pomagać kapłanom być dobrymi pasterzami i modlić się o nowe i święte powołania także z naszej parafii.

INTENCJE MSZALNE – 30.04-07.05.2023

Sobota 18,oo –  O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla synów, synowych                           .                         wnuków i babci Heleny w 75 rocz urodzin.

Niedziela 9,oo – śp + Tatę Tadeusza Stachów w 1 rocz śm i rodziców z obu stron.

9,oo – śp ++ Zenona, Zygmunta, Janinę, Juliana Nowaczyk i Mariannę i Mariana                         .                                 Świdkiewicz.

12,oo – W 34 rocz ślubu Urszuli i Mirosława Turoń i o błogosławieństwo dla dzieci.

12,oo – Z podziękowaniem za łaskę zdrowia i dalsze łaski dla rodziny Mieczysławy i Józef