OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30.04.2023 – IV Niedziela Wielkanocna.

 

1) Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Rozpoczyna zarazem nowy tydzień przeżywany pod hasłem: „ Powołani w Kościele „. Zapraszam na nabożeństwa majowe, które w poniedziałek rozpoczynamy o godz. 17,3o,  dzieci, młodzież, rodziców i starszych aby pomagać kapłanom być dobrymi pasterzami i modlić się o nowe i święte powołania także z naszej parafii.

2) W środę 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny a w naszej parafii maryjnej – I Komunia św. 19 –ioro dzieci na Mszy św. o godz. 1o,3o. Pozostałe Msze św. ku czci Królowej Polski o godz. 9,oo i w Szczepanowie o godz. 13,oo za naszą Ojczyznę. Od czwartku do niedzieli te dzieci z rodzicami przeżywają Biały Tydzień. Na zakończenie poświęcę dewocjonalia i obrazki komunijne. We wtorek 2 maja dzieci z rodzinami przeżyją pierwszą Spowiedź o godz. 15,3o a po niej próba generalna i po Mszy wieczornej sprzątanie kościoła.

3) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od 8,oo odwiedzam chorych po domach… Od 17,oo spowiedź pierwszo piątkowa a w sobotę od 7,15 nabożeństwo pierwszo sobotnie.

4) W sobotę na 17,5o zapraszam młodzież do bierzmowania a wcześniej z indeksami na nabożeństwa majowe.

5) Zapowiedzi: Grzegorz Stęplowski z Alei WP i Joanna Chomiak ze Straszowa, oboje st.wolnego – III;  Ambrozik Patryk Mateusz z Grunwaldzkiej i Pierścińska Kornelia Zofia, oboje st wolnego – I.

6) Bóg zapłać Danucie i Mieczysławowi Wlazło i Małeckiemu Zbigniewowi z ul. Szklarskiej za posprzątanie świątyni i ofiary które oni złożyli 7o zł do komitetu. Proszę pozostałych sprawiedliwych z tej ulicy o ofiarne włączenie się… We wtorek sprzątają i dekorują naszą świątynię rodzice dzieci komunijnych a w sobotę o godz. 9,oo I część Siodła.

7) Ogłoszenie Caritas: małżeństwo bezdzietne z Ukrainy poszukuje mieszkania do wynajęcia – kom: 725 306 652.

8) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką i opłacamy nasze zobowiązania ze sprzątania czy roczne.

9) W tym tygodniu Msze św. w następujących intencjach… W zakrystii po Mszy św. zamawiamy intencje Mszy św. na ten tydzień…