Daily Archives: 4 lutego 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.02.2024 – V niedziela w ciągu roku

1. Ksiądz proboszcz w dalszym ciągu przebywa na urlopie i ja go zastępuję. Kancelaria parafialna będzie w tym czasie nieczynna. W razie pilnych sytuacji proszę o kontakt pod telefonem 601 894 109, bądź codziennie w okolicach Mszy Świętej
  2. „W dniach 4-10 lutego w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się kurs przedmałżeński. W niedzielę rozpoczęcie kursu Mszą Św. o godz. 18:00. Nauki w tygodniu o godz. 19:00. w katedrze.”
  3. Dziękuję osobom, które przygotowały świątynię i oczyściły ją z ozdób świątecznych. Równocześnie dziękuję mężczyznom, którzy pomogli mi w przeniesieniu mebli w Domu Rekolekcyjnym.
  4. W sobotę 17 lutego sprzątają świątynię mieszkańcy I części Alei WP od strony Żar do krzyża.
  5. W przyszłą niedzielę przypada światowy dzień chorego dlatego dzisiaj będziemy zbierać datki do puszek na wsparcie działań hospicjów. W Polsce w przyszłą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitwy o trzeźwość narodu.